KOMUNIKAT!!!

 

Drodzy Klienci.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków Wod-Kan Sp. z o.o. w Mławie informuje, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020 r.(poniedziałek) do odwołania ZAKŁAD BĘDZIE ZAMKNIĘTY.

Nie będzie również możliwości załatwiania spraw, które wymagałyby osobistej wizyty w siedzibie Spółki.

Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Uważnie monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy opierać nasze działania na informacjach
i zaleceniach odpowiednich władz lokalnych i rządowych.

Zachęcamy do kontaktu:

Również od dnia 12 marca 2020 roku wstrzymujemy wyjścia pracowników odczytujących wodomierze w terenie. Do czasu odwołania, będziemy prowadzić wyłącznie zdalne odczyty.
W przypadku gdy nie będzie to możliwe, nasi pracownicy będą kontaktować się z odbiorcami telefonicznie. Odczyt wodomierza można zgłosić pod nr telefonu 23 654 60 77 lub przez stronę internetową PODAJ ODCZYT.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na stronie www.wod-kan-mlawa.com.pl  Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.


Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Z poważaniem

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków Wod-Kan Sp. z o.o.