E-faktury

Proponujemy Państwu, aby wspólnie zadbać o otaczające nas środowisko naturalne wykorzystując elektroniczną formę faktury za usługi świadczone przez Zakład „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Mławie.

Faktura elektroniczna – nazywana e-fakturą – zastępuje tradycyjną fakturę papierową i posiada taką samą wartość prawną jak dokument papierowy. Jest to prawnie uznany w Polsce dokument księgowy, który jest wystawiany, dostarczany oraz przechowywany w formie elektronicznej. 

Przystąpienie do e-Faktury:

Należy zapoznać się z „Zasadami przesyłania faktur, duplikatów faktur, korekt faktur oraz innych zawiadomień  w formie elektronicznej” i wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej lub zgłosić się do Biura Obsługi Klienta w celu podpisania oświadczenia upoważniającego Zakład „WOD-KAN” Sp. z o. o. w Mławie do wystawiania faktur w formie elektronicznej, podając jednocześnie swój adres  e-mail.

Korzyści dla Odbiorców usług:

  • poczucie komfortu obsługi (terminowe otrzymywanie faktur),
  • brak dodatkowych opłat za korzystanie z elektronicznych faktur,
  • całodobowy dostęp z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową,
  • ułatwienie kontaktu z usługodawcą dla osób przebywających poza terenem Mławy (np. za granicą),
  • ułatwienie kontaktu z usługodawcą dla osób niepełnosprawnych.
  • faktura przesyłana jest do Klienta na wskazany adres e-mail, a także dostępna jest  24h na dobę w systemie elektronicznym e-BOK

e-faktura wysyłana jest na adres e-mail podany w formularzu zawierającym zgodę na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej. Do otrzymywania e-faktur nie jest konieczna rejestracja i posiadanie konta w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta. Zachęcamy jednak do rejestracji w e-BOK, ponieważ Odbiorca usług posiadający dostęp do e-BOK ma możliwość podglądu oraz wydruku dowolnej faktury poprzez przeglądarkę internetową, a także bieżący wgląd w stan rozrachunków, historię odczytów, windykacji i innych spraw.