Aktualności

1907. 2024
Awarie i planowane wyłączenia wody

UWAGA ! Przerwa w dostawie wody w ulicach: Granicznej, Mickiewicza, Kaplicznej, Al. J. Piłsudskiego, Przyrynek, Rynkowej i J. Skrobińskiego

Informujemy, że w związku z robotami wodociągowymi w dniu 23.07.24r. nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicach: Granicznej, Mickiewicza, Kaplicznej, Al. J. Piłsudskiego, Przyrynek, Rynkowej i J. Skrobińskiego.

2904. 2024
Wiadomości

APEL ZAKŁADU „WOD-KAN” SP. Z O.O. W MŁAWIE DO UŻYTKOWNIKÓW MIEJSKIEJ KANALIZACJI SANITARNEJ.

Szanowni Odbiorcy biorąc pod uwagę coraz bardziej nasilający się problem na przepompowniach ścieków dotyczący zapychania pomp przez odpady (chusteczki nawilżane oraz inne środki higieny osobistej) i śmieci wrzucane do kanalizacji sanitarnej apelujemy, nie wrzucajcie chusteczek nawilżanych ani innych odpadów do kanalizacji.

2203. 2024
Wiadomości

Wyniki konkursu plastycznego "Woda dla pokoju"

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje, że konkurs plastyczny  pn. "Woda dla pokoju" został rozstrzygnięty.

1903. 2024
Wiadomości

Tematem Światowego Dnia Wody 2024 jest „Woda dla pokoju”.

Światowy Dzień Wody ma na celu  podniesienie świadomość na temat 2,2 miliarda ludzi żyjących bez dostępu do bezpiecznej wody. Chodzi o podjęcie działań mających na celu rozwiązanie światowego kryzysu wodnego, oraz wspólną pracę na rzecz zrównoważenia potrzeb wszystkich, a także dbanie o to, aby nikt nie został pominięty.

1701. 2024
Wiadomości

Szanowni Mieszkańcy Miasta Mława 

Uprzejmie zawiadamiamy, że informacji o ilości zużytej wody, stanowiącej podstawę do naliczenia opłaty za odbiór odpadów komunalnych, udzielają Pracownicy Urzędu Miasta Mława

2010. 2023
Wiadomości

UWAGA WŁAŚCICIELE I ADMINISTRATORZY NIERUCHOMOŚCI !!!

 Przypominamy o konieczności  zabezpieczenia wewnętrznych instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

1010. 2023
Wiadomości

UWAGA ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO!

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "Wod-Kan" Sp. z o. o. w Mławie informuje, że od dnia 2 października 2023 r. w związku ze zmianą banku obsługującego Spółkę na Santander Bank Polska S.A, nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych.

2809. 2023
Wiadomości

UWAGA! Informacja o taryfie.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD- KAN” Sp. z o. o. w Mławie informuje, iż od dnia 01 października 2023r.  zacznie obowiązywać nowa taryfa...

1909. 2023
Wiadomości

Nowo wybudowane sieci kanalizacji sanitarnej oddane do użytkowania!

Drodzy Mieszkańcy istnieje już możliwość podłączenia posesji do nowo wybudowanych sieci kanalizacji sanitarnej.

0606. 2023
Wiadomości

Apel do Mieszkańców Miasta Mława.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. o. o. w Mławie w związku z trwającą kilka tygodni suszą i coraz wyższymi temperaturami powietrza, zwraca się z prośbą o racjonalne korzystanie z wody.

2003. 2023
Wiadomości

Światowy Dzień Wody - „Przyśpieszenie zmian-Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”.

Światowy Dzień Wody został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych rezolucją z dnia 22 grudnia 1992 r. w Brazylii. Obchodzony jest co roku 22 marca. W tym roku Światowy Dzień Wody przebiega pod hasłem: „Przyśpieszenie zmian-Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”.

1201. 2023
Wiadomości

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje, że konkurs plastyczny  pn. "Kranówka dobra dla zdrówka" realizowany w ramach kampanii "Pijmy wodę prosto z kranu" został rozstrzygnięty.  

0612. 2022
Wiadomości

Dni otwarte na Stacji Uzdatniania Wody.

W  dniach 1-2 grudnia 2022r. w ramach kampanii pn. „Pijmy wodę prosto z kranu” ponad 240 uczniów z Mławskich Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych, a także ze Szkół Podstawowych  z miejscowości  Wyszyny Kościelne i Uniszki Zawadzkie odwiedziło Stację Uzdatniania Wody na ulicy Padlewskiego 89 w Mławie...

0710. 2022
Wiadomości

Nowo wybudowana sieć kanalizacji sanitarnej w ulicy K.K. Baczyńskiego.

Drodzy Klienci istnieje już możliwość przyłączenia posesji do nowo wybudowanej kanalizacji sanitarnej w ulicy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego,

1208. 2022
Wiadomości

Nowo wybudowane sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach: Płońskiej, Szreńskiej i Podmiejskiej.

Drodzy Klienci istnieje już możliwość przyłączenia posesji do kanalizacji sanitarnej w ulicach: Płońskiej, Szreńskiej i Podmiejskiej.

1108. 2022
Wiadomości

Zakończenie prac wodociągowych w ulicach: Grzybowej i Kurkowej.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje że prace związane z  budową  sieci wodociągowej w ulicach: Grzybowej i Kurkowej zostały zakończone...