Wiadomości

1704. 2020

Oszczędzaj wodę!

 Zapraszamy do obejrzenia spotu pn. "Oszczędzaj wodę".

2003. 2020

Zadbajmy o naszą błękitną planetę.

Błękitna planeta - takim hasłem często określa się Ziemię. Niebieski kolor mórz i oceanów nie pozostawia wątpliwości - otacza nas woda.

2709. 2019

SKORZYSTAJ Z OKAZJI I PODŁĄCZ NIERUCHOMOŚĆ DO KANALIZACJI SANITARNEJ.

SKORZYSTAJ Z OKAZJI I PODŁĄCZ NIERUCHOMOŚĆ DO KANALIZACJI SANITARNEJ. MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA NALEŻNOŚCI NA RATY!!!

 

2309. 2019

Nowo wybudowana sieć kanalizacji sanitarnej oddana do użytkowania!

Drodzy Mieszkańcy istnieje już możliwość przyłączenia posesji do kanalizacji sanitarnej w Obszarze A2 obejmującym ulice:  Piaskową, Okólną, Żabieniec, Browarną i Nowowiejską.

1609. 2019

Zakończenie budowy sieci wodociągowej w ul. Abpa Antoniego Nowowiejskiego.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje, że roboty związane z budową nowej  sieci wodociągowej w ulicy Abpa Antoniego Nowowiejskiego zostały zakończone.

1109. 2019

Zakończenie robót związanych z naprawą odcinka sieci wodociągowej w ul. W. Reymonta.

Zakład Wodociagów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "Wod-Kan" Sp. z o. o. w Mławie informuje, że odcinek sieci wodociągowej w ulicy Władysława Reymonta został naprawiony. 

3008. 2019

Dezynfekcja sieci wodociągowej na terenie Miasta Mława.

W związku z długo utrzymującymi się bardzo wysokimi temperaturami powietrza,  dużymi zużyciami wody na terenie Miasta Mława oraz prowadzonymi robotami na sieci wodociągowej, Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod –Kan” Sp. z o. o. w Mławie  w  dniu dzisiejszym rozpocznie dezynfekcję i płukanie sieci  wodociągowej Miasta  Mława.

0808. 2019

Zakończenie budowy sieci wodociągowej w Alei Marszałkowskiej.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje, że roboty związane z budową sieci wodociągowej w Alei Marszałkowskiej zostały zakończone.

1405. 2019

Nowa usługa inspekcji TV nowo-budowanych kanałów sanitarnych i deszczowych na terenie Miasta Mława.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. oferuje nową usługę  inspekcji TV nowo-budowanych kanałów sanitarnych i deszczowych na terenie Miasta Mława specjalistycznym samochodem ciężarowym wyposażonym w zestaw do inspekcji kanałów sanitarnych.

1405. 2019

UWAGA ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO!!!

Zakład Wodociagów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "Wod-Kan" Sp. z o. o. w Mławie informuje, że od dnia 08 kwietnia 2019 r. w związku z przejęciem Banku BPH S.A. przez Alior Bank S.A., nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych.

1405. 2019

Dzień Otwarty na Stacji Uzdatniania Wody w Mławie.

W dniu 07.05.2019r. Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "Wod-Kan" Sp. z o. o. w Mławie miał przyjemność gościć Mławian na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Padlewskiego. 

1604. 2019

Wyniki konkursu plastycznego "Natura dla wody"

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie informuje, że konkurs plastyczny  pn. "Natura dla wody" został rozstrzygnięty.
0504. 2019

TECHNOLOGIA W ZGODZIE Z NATURĄ W ZAKŁADZIE WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI I OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW „WOD-KAN” SP. Z O. O. W MŁAWIE.

Drodzy Odbiorcy w trosce o wysoką jakość świadczonych usług w zakresie dostaw wody pitnej, na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Padlewskiego, nad jakością wody dostarczanej do odbiorców czuwają małże słodkowodne z gatunku skójka zaostrzona.

2101. 2019

Uwaga! Nowo wybudowane sieci kanalizacji sanitarnych na terenie Miasta Mława!

 Drodzy Klienci istnieje możliwość podłączenia posesji do nowo wybudowanych sieci kanalizacji sanitarnych  w  ulicach...