Wiadomości

0110. 2018

Nowo wybudowana sieć kanalizacji sanitarnej oddana do użytkowania!

Drodzy Klienci istnieje już możliwość przyłączenia posesji do kanalizacji sanitarnej w Obszarze A4 obejmującym ulice: płk. J. Karcza, Łąkową i Spokojną.

1406. 2018

Ogłoszenie o wyborze oferty na budowę sieci wodociągowej w ul. Podbornej

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków "Wod-Kan" Sp. z o. o. w Mławie z siedzibą przy ul Płockiej 106, uprzejmie informuje ...

2405. 2018

Ochrona danych osobowych - obowiązek informacyjny !

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Mławie, jako Administrator Danych Osobowych, na podstawie ....

0208. 2017

Uwaga Odbiorcy zmiana danych w ewidencjach.

W związku z Uchwałą Rady Miasta Mława  Nr XXXII/388/2017 z dnia 26 czerwca 2017r. dotyczącej zmiany nazw ulic informujemy, że Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie dokonał zmian danych w ewidencjach.
0812. 2016

Identyfikacja Odbiorcy usług.

Weryfikacja odbiorcy będzie odbywać się poprzez podanie indywidualnego numeru, który jest przypisany na stałe przez system komputerowy każdemu odbiorcy.

 

0212. 2016

Sprawdzanie prawidłowego odprowadzania wód opadowych.

Informujemy, iż w związku z licznymi przypadkami wprowadzania wód opadowych do kanalizacji sanitarnej,  Zakład "Wod-Kan” spółka z o. o. w Mławie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia ww. nieprawidłowości na terenie miasta Mława.
3012. 2015

Polecenie zapłaty – wygoda, terminowość i bezpieczeństwo

Polecenie zapłaty to nowoczesna forma płatności, dzięki której nie trzeba pamiętać o terminach i poświęcać czasu na wizyty w banku lub na poczcie. Dzięki kilku prostym krokom, kwota należna za usługi jest przekazywana automatycznie.
1812. 2015

System powiadomień SMS – informacje w zasięgu Twojej ręki

Aby jeszcze bardziej usprawnić korzystanie z usług naszego zakładu, wprowadziliśmy możliwość otrzymywania aktualności i powiadomień w formie smsów. 
1712. 2015

E-faktura – faktury w wersji elektronicznej

Wystawiamy zarówno faktury, ich duplikaty, jak i korekty w formie pliku PDF, co stanowi szybki, płynny i terminowy sposób dostarczania rachunków. Faktura w wersji elektronicznej zawiera takie same informacje i posiada taką samą moc prawną, jak faktura w wersji papierowej.